Воїни ООС дякують колективу ПШ «Один,два,три» за листівки, обереги, смаколики та теплі речі. Поділіться цим дописом з друзями! FacebookTwitterRedditLinkedInWhatsAppTumblrPinterestE-mail: Дивіться також Наші таланти! 19 Травня, 2026 | 0 Коментарів Галерея Цікаві зустрічі 12 Грудня, 2025 | 0 Коментарів Звіт роботи гуртків 12 Грудня, 2025 | 0 Коментарів Галерея Подяка від другого механізованого батальйону 5 Листопада, 2025 | 0 Коментарів Галерея Педагогічний брифінг 1 Травня, 2025 | 0 Коментарів Залишити коментар Скасувати відповідьКоментар Збережіть моє ім’я, електронну адресу та веб-сайт у цьому веб-переглядачі для наступного коментування.
Залишити коментар