План роботи Початкової школи “Один, два, три” на 2022-2023 навчальний рік

Звіт директора початкової школи “Один, два, три” ЛМР перед батьками, колективом та громадськістю 2022р.

Пріоритетні напрямки роботи за якими працює ПШ «Один, два, три»

«Мовлення дитини. Іноземна мова». Формування інтересу до іноземної мови як засобу комунікації, розуміння існування багатомовності та полікультурності в сучасному світі, свідомого сприйняття іноземної мови як інструменту отримання нової інформації та контактування.

Інформаційно-комунікаційні та цифрові технології , формування основ критичного мислення

Упровадження диференційованого підходу до забезпечення підтримки дітей з особливими освітніми потребами (ООП). Індивідуалізація освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами та забезпечення допомоги в підтримці кожної дитини у відповідності до її можливостей.