Співпраця з правоохоронними органами

Початкова школа “Один, два, три” співпрацює з представниками правоохоронних органів та відділу “Служби у справах дітей” Залізничного району. Відбулась зустріч з лейтенантом поліції Львівського районного управління поліції та дільничим інспектором. Провели спільний семінар “Протидія булінгу”. Спільно з психологом закладу освіти провели ряд вправ задля запобігання булінгу. Діти отримали пам’ятні буклети, а педагоги – інструкції щодо створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації.

Діти проти булінгу

УВАГА! Якщо йдеться про фізичне насильство, потрібно доводити відповідну інформацію до відома директора школи. Він має обов’язково повідомити про це у соціальні служби та поліцію.
У Міністерстві юстиції України радять звертатися за юридичною консультацією в єдиний контакт-центр юридичної допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).
Якщо жертві булінгу необхідна психологічна допомога, варто звернутися на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей і батьків з питань захисту їхніх прав за номером 116 111 (для дзвінків із мобільного).

читайте далі

Наказ “Про організацію роботи з питань запобігання булінгу та протидії домашньому насильству  та план заходів, щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу”

Наказ “Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу”